Lars Truedson

VD och medgrundare

lars@tredjestatsmakten.se

+46 (0)70 – 632 04 06

Martin Wicklin

Programledare Söndagsintervjun och medgrundare

martin@tredjestatsmakten.se

+46 (0)72 – 201 85 26

Anna Johannessen

Vice VD och Utvecklingschef

anna@tredjestatsmakten.se

+46 (0)70 – 640 81 25

Johan Cedersjö

Programledare och producent

johan@tredjestatsmakten.se

+46 (0)70 – 669 64 96

Erik Petersson

Producent Medierna i P1

erik@tredjestatsmakten.se

Freddi Ramel

Reporter & producent P3 Dystopia, Medierna i P1 m.m.

freddi@tredjestatsmakten.se

Robin Jonsson

Dokumentärreporter & producent

robin@tredjestatsmakten.se

Lova Nyqvist Sköld

Reporter I lagens namn m.m.

lova@tredjestatsmakten.se

Fanny Hedenmo

Reporter & producent P3 Dystopia, Medierna i P1 m.m.

fanny@tredjestatsmakten.se

+46 (0)76 – 941 99 92

Hannah Engberg

Producent och projektledare

hannah@tredjestatsmakten.se

­+46 (0)70 – 962 52 73

Tonchi Percan

Reporter Medierna i P1

tonchi@tredjestatsmakten.se

+46 8 – 722 99 43

Anna Lillkung

Reporter och avsnittsproducent P3 Musikdokumentär

Fredrik Nilsson

Ljudtekniker

fredrik@tredjestatsmakten.se

Joanna Korbutiak

Reporter och producent P3 Musikdokumentär

joanna@tredjestatsmakten.se

Siri Hill

Programledare och avsnittsproducent P3 Musikdokumentär

siri@tredjestatsmakten.se

Alexandra Sannemalm

Reporter Medierna i P1, dokumentär m.m.

alexandra@tredjestatsmakten.se

Filip Bohm

Producent Söndagsintervjun i P1

filip@tredjestatsmakten.se

Mariela Quintana Melin

Programledare P3 Krim

mariela@tredjestatsmakten.se

+46 (0)73 – 920 57 70

Jenny Hellström

Producent P3 Krim

jenny@tredjestatsmakten.se 

Linus Lindahl

Programledare P3 Krim

linus@tredjestatsmakten.se

Martina Pierrou

Programledare Medierna i P1

martina@tredjestatsmakten.se

Wendela Antepohl

Reporter och producent P3 Dystopia

wendela@tredjestatsmakten.se

David Ohlsson

Reporter P3 Krim, P3 Dokumentär, Podme Dokumentär

david@tredjestatsmakten.se

Viktor Löfgren

Producent och projektledare

viktor@tredjestatsmakten.se

Johan Hörnqvist

Teknikansvarig och ljudtekniker

johan.hornqvist@tredjestatsmakten.se

+46 (0)70 – 736 34 24

Pernilla Wadebäck

Dokumentärreporter & producent I lagens namn m.m.

Pernilla@tredjestatsmakten.se

+46 (0)70 – 544 44 22

Marve Ristrand Ahlner

Dokumentärreporter

marve@tredjestatsmakten.se

August Håkansson

Dokumentärreporter

august@tredjestatsmakten.se

Susanna Hestréus

Dokumentärreporter

susanna@tredjestatsmakten.se

Tredje Statsmakten

Varmt välkommen till vårt kontor i hjärtat av söder.  Närmaste t-bana är Slussen (Götgatan).

Adress

Maria Trappgränd 7C, ö g.
118 20  Stockholm

Telefon & e-post

Telefon: 08-545 122 00
E-post: info@tredjestatsmakten.se

Medarbetare

Kontaktinformation till våra medarbetare hittar du här ovan.